Tastiere per Ipad Pro DA161

Tastiere per Ipad Pro DA161

Kufje me bluetooth Airpod Design i9S TWS

Kufje me bluetooth Airpod Design i9S TWS

PowerBank 20,000 mAh

PowerBank 20,000 mAh

Tastiere per Ipad Pro DA161

4 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
071003364404

Tastiere per Ipad Pro DA161

Tastiere per Ipad Pro DA161 e krijuar nga Apple  posacerisht per Ipad Pro me ekran 10.5 inches.

Me dizenjo qe paloset mundeson nje kend te rehatshem shikimi teksa ju punoni,  deri ne 50 °

Tastiera eshte ne formen e coverit qe siguron  mbrojtje te plote per iPad-in  tuaj, duke e mbrojtur ate nga gervishtjet, njollat apo rrezimet.

Tastiera akitvizohet vetem kur ju e keni ne perdorim, duke reduktuar keshtu konsumin e energjise dhe duke rritur jetegjatesine e baterise.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera4 990 Lekë
MarkaApple
LlojiTastiere
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari