Versace Eros Eau de Parfum 100ml

Versace Eros Eau de Parfum 100ml

Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml

Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml

Versace Eros Eau de Toilette 100ml

Versace Eros Eau de Toilette 100ml

Versace Eros Eau de Parfum 100ml

11 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Versace Eros Eau de Parfum 100ml-ibpf001

VERSACE EROS per Femra

Fuqia primare e gruas, eshte kapur ne kete esence rrezatuese dhe sensuale.

Terheqja, deshira dhe pasioni nderthuren ne nje perzierje alkimike te shenimeve joshese, te ndritshme dhe feminore.

Nje akord i rafinuar i limonit dhe jasemines ngrihet nga pyjet sensuale dhe per nje arome te qete,qe te jep  individualitet dhe joshje.

 

Sasia 100 ml

Eau de Parfum

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguaj kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

 

Informacione
Vlera11 490 Lekë
LlojiParfume
MarkaVersace
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Parfum
GjiniaFemra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari