Wax Nano per mjekren 30 ml

Wax Nano per mjekren 30 ml

Serum per mjekren me vitamine E Beard Serum

Serum per mjekren me vitamine E Beard Serum

Vaj per mjekren - Nano Oil

Vaj per mjekren - Nano Oil

Wax Nano per mjekren 30 ml

1 200 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Wax Nano per mjekren 30 ml

Wax Nano Për Mjeker dhe Mustaqe

Bëhu burrë me wax nano

Sasia: 30ml
Çmimi 1200 leke 
Gjerat qe jane trend per meshkuj po shtohen cdo dite,nder to dhe Wax per mjeker ku cdo mahskull qe ka mjeker apo mustaqe duhet ta kete ne listen e aksesoreve te perditshem.

Wax Nano është produkti me i kerkuar kudo .

Tani erdhi zgjidhja me Wax Nano Absolute . 

• Rregullon mjekren dhe mustaqet
• E ben mjekren me te dendur
• Ploteson vendet boshe 
• Zbut dhe jep arome te mire
• Drejton Mustaqet
• I jep stil dhe pamje mjekres

Ndiq trendin e behu burre me Wax Nano Absolute per mjekren 

Informacione
Vlera1 200 Lekë
MarkaTe ndryshme
LlojiVaj per mjekren
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari