Wireless Wifi Repeater

Wireless Wifi Repeater

Wireless Repeater  N300 Tenda

Wireless Repeater N300 Tenda

Wireless Wifi Repeater

2 190 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019300511

WIRELESS WIFI REPEATER

Antena të jashtme qe nxisin sinjalin për të zgjeruar mbulimin e rrejtit WiFi me shpejtesi deri ne 300 Mbps.

Ne perputhje me standartin IEEEE

E pershtatshme per  markat kryesore 802.11n  me ruter standart dhe WiFi DSL.

 

Shperndani  Wireless gjithandej automatikisht dhe pa pagese.

  

Transport kudo ne Shqiperi

Paguaj kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontkaktoni ne 0685344444

Informacione
Vlera2 190 Lekë
MarkaTe ndryshme
LlojiTransmetues FM
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari