Xham i temperuar -Baseus -0.2mm-Anti Blue-ray- E Bardhe

Xham i temperuar -Baseus -0.2mm-Anti Blue-ray- E Bardhe

Xham Komplet i temperuar - Amorus iPhone 6 6S - E Zeze

Xham Komplet i temperuar - Amorus iPhone 6 6S - E Zeze

Xham i temperuar - Amorus-Anti Explosion- iPhone 6 6S - Arc Edge

Xham i temperuar - Amorus-Anti Explosion- iPhone 6 6S - Arc Edge

Xham i temperuar -Baseus -0.2mm-Anti Blue-ray- E Bardhe

1 668 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6953156243118
Xham i temperuar -Baseus -0.2mm-Anti Blue-ray- E Bardhe

E bere nga alumin-silikat me cilesi te larte KMTC, e cila permban ndjesi te holle te duarve dhe ndjeshmeri te larte. Transmetimi i drites se larte lejon shfaqjen me definicion te larte, duke ndihmuar per te krijuar nje eksperience te jashtzakonshme. Miratimi i teknologjise anti-blu-ray per te filtruar ne menyre efektive rrezet blu te valeve te shkurtra dhe rrezatimin e demshem ultraviolet, te mira per mbrojtjen e syve. Fortesia eshte deri ne 9H, super anti-gervishtje dhe shume rezistente ndaj ujit. Mbani ekranin tuaj te paster nga gjurmet e gishtave dhe ndotesve te tjere me veshje nanophobe nano dhe gjithmone pastroni si te reja.

 • E bere nga alumin-silikat me cilesi te larte KMTC

 • Transmetueshmeri e larte e drites per nje eksperience te jashtzakonshme

 • Teknologji anti-blue-ray, mbrojtese per syte

 • Super e holle 0.2mm, por e forte deri ne graden 9H

 • Shtrese oleofobike per te ndaluar shenjat e gishtave

 • Mbulim i plote per mbrojtje maksimale ne pjesen e perparme te telefonit tuaj

 • Paneli i shtypjes i bute, ndiheni rehat

  
  
 • Ngjitese elektrostatike, nuk lejon krijimin e flluckave

E Pershtatshme Me:

 • iPhone 6s
 • iPhone 6
Informacione
LlojiXham i temperuar
Vlera1 668 Lekë
MarkaBaseus
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari