Xham Komplet i temperuar - Amorus iPhone 6 6S - E Zeze

Xham Komplet i temperuar - Amorus iPhone 6 6S - E Zeze

Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- E Zeze

Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- E Zeze

Xham i temperuar -Baseus -0.2mm-Anti Blue-ray- E Bardhe

Xham i temperuar -Baseus -0.2mm-Anti Blue-ray- E Bardhe

Xham Komplet i temperuar - Amorus iPhone 6 6S - E Zeze

1 411 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2017010196
Xham Komplet i temperuar - Amorus iPhone 6 6S - E Zeze

I bere nga qelqi i vertete i perpunuar kimik i nivelit te larte, filmi ka fortesi 9H dhe rezistence te shkelqyer ndaj goditjeve. Nuk do te thyhet ne copa te vogla te mprehta, me e sigurte per t'u perdorur. Cepat te lakuara , per te mbuluar teresisht ekranin e plote te iPhone 6. 99% transmetim te larte te drites jep shfaqje ultra te qarte. Me ndjeshmeri te larte, ajo ofron pervoje te madhe prekjeje. Ekziston nje shtrese speciale oleofobike per te parandaluar shenjat e gishtave, vajin dhe ndotesit e tjere. Permasat perfekte, nuk ka nevoje per ta prere ose modifikuar

  • Materiali i xhamit i nivelit i larte

  • Plotesisht mbulon ekranin e iPhone 6

  • 99% transmetim te larte te drites per shfaqje ultra te qarte

  • Shtrese oleofobike, kundrra shenjave te gishtave

  • 9H fortesi, jashtezakonisht anti-gervishtje dhe anti-shperthimeve

  • 3D cepat e lakuara, te lemuara dhe te sigurta 

  • Me ngjitese te forte, i lehte per t'u aplikuar

E Pershtatshme Me:

  • iPhone 6s
  • iPhone 6
Informacione
LlojiXham i temperuar
Vlera1 411 Lekë
MarkaAmorus
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari