Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray- iPhone 8/7 - E Bardhe

Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray- iPhone 8/7 - E Bardhe

Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray- iPhone 8/7 -Transparent

Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray- iPhone 8/7 -Transparent

Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray- iPhone 8/7 - E Zeze

Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray- iPhone 8/7 - E Zeze

Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray- iPhone 8/7 - E Bardhe

1 796 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6950290646140
Xham mbrojtes-Rock- Anti blue-ray-  iPhone 8/7 E Bardhe

Xhami i vertete premium, filmi permban pamje te shkelqyeshme te ekranit, ndjeshmeri te larte dhe ndjenje te mire te kontaktit. Ekziston nje shtrese oleophobic ne siperfaqe per te mbajtur vajin, shenjat e gishtave dhe pislleqet e tjera te padeshiruara larg. Ajo gjithashtu shton nje shtrese te veshjes anti-blue-ray ne siperfaqe, duke filtruar ne menyre efektive rrezet blue-ray dhe rrezatimin e demshem ultraviolet, te mira per mbrojtjen e syve. Deri ne 9H te fortesise, mos u shqetesoni per ekranin tuaj duke u gervishtur nga objekte te mprehta. Me funksion te sigurt kunder shperthimit, nuk do te thyhet ne pjese te vogla te mprehta.

 • Xhami premium i vertete te kualitetit te larte
 • Pamje e shkelqyeshme te ekranit, ndjeshmeri e larte ne dore

 • Shtrese Oleophobic qe parandalon shenjat e gishtave dhe vajin

 • Shtrese anti-blue-ray, mbrojtjese per syte

 • Fortesi 9H, kundra gervishtjeve

 • Funksion i sigurt anti-shperthyese

E Pershtatshme Me:

 • iPhone 7
 • iPhone 8
Informacione
LlojiXham i temperuar
Vlera1 796 Lekë
MarkaRock
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari