Xiaomi Bluetooth Mi audio receiver

Xiaomi Bluetooth Mi audio receiver

Bluetooth Xiaomi Young LYEJ02LM

Bluetooth Xiaomi Young LYEJ02LM

Kufje Stereo Wireless Airpod Design Touch

Kufje Stereo Wireless Airpod Design Touch

Xiaomi Bluetooth Mi audio receiver

1 800 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Xiaomi Bluetooth Mi audio receiver

Transmetues i zerit me bluetooth Xiaomi

● Nje buton per ndezje-fikje apo lidhje me pajisjet Bluetooth
● Suporton lidhjen me dy pajisje ne te njejten kohe
● Bluetooth V4.2 , transmetimi i sinjalit eshte me i shpejte dhe me stabel
● Procesimi i larte i audios , pa humbje sinjali dhe nje ze natyral
● Bateri e brendshme 97mAh Li-ion, 4 - 5 muzike
● Me kapese metalike , perfekte per sport
● Hyrje per kufjet standarde 3.5mm, e pershtatshme per shume modele

Informacione
Vlera1 800 Lekë
MarkaXiaomi
LlojiKufje
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari