Xiaomi PowerBank 10400 mAh Origjinale

Xiaomi PowerBank 10400 mAh Origjinale

Karikues makine me transmetues FM dhe cekic emergjence

Karikues makine me transmetues FM dhe cekic emergjence

Xiaomi PowerBank 10400 mAh Origjinale

2 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Xiaomi PowerBank 10400 mAh-Ori

Xiaomi PowerBank 10400 mAh Origjinale 100%

Keni ngelur pa bateri dhe nuk mund te beni dot video apo foto , Navigoni apo te flisni me shoket

e shoqet tuaja ?

Mos u shqetesoni , tani me PowerBank Xiaomi 10400 mAh ju mund te navigoni pa fund me shoket

apo miqte tuaj pa patur mendjen te bateria .

Karikime pa fund per telefonin tuaj dhe te miqve te cilet mund te karikojne gjithashtu telefonin e tyre

ne te njejten powerbank pasi fuqia e kesaj powerbank eshte shume e madhe

Informacione
Vlera2 490 Lekë
MarkaXiaomi
LlojiPower Bank
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari