Zenmuse X5S Drone me Kamera 4K Ultra HD

Zenmuse X5S Drone me Kamera 4K Ultra HD

Zenmuse X3 Zoom Drone me Kamera 4K

Zenmuse X3 Zoom Drone me Kamera 4K

Zenmuse Z3 Drone me Kamera 4K

Zenmuse Z3 Drone me Kamera 4K

Zenmuse X5S Drone me Kamera 4K Ultra HD

274 790 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6958265139161

Zenmuse X5S Drone me Kamera 4K Ultra HD 

Zenmuse X5S Drone me Kamera 4K Ultra HD eshte kamera me e mire per te filmuar cdo moment  dhe cdo levizje, sado e shpejte qe te jete ajo.   

Kamera Zenmuse X5S eshte kamera perfekte per te filmuar cdo skene te filmave  tuaj,  apo te eventeve te ndryshme, duke ruajtur origjinalitetin dhe qartesine e cdo qasti.

Fale sensorit Micro 4/3 permisohet ndjeshem cilesia e imazhit dhe kapen me shume detaje, si edhe permes raportit sinjalizues te ndricimit, behet rregullimi i drites per filmime tek ambjentet ne erresire ose me ndricim te dobet.

Zenumuse X5S ka edhe sistemin Cine Core 2.1 qe lejon perpunimin e fotove dhe videove, duke ruajtur cilesine e tyre dhe duke ju dhene mundesine profesionisteve te imazhit te punojne me shume fleksibilitet edhe ne Post-Production.

Nje procesor eshte dedikuar enkas fokusimit dhe stabilizimit te imazhit, ndersa dridhjet e videos ne transmetim eleminohen duke perdorur  tre topa te amortizimit per goditjet.

Kamera Zenmuse X5S ka nje kendi i rrotullimi prej 360 ° qe mundeson kapjen e imazheve sipas deshires dhe pozicionit qe ju duhet.   

 

Specifikat

 • Gjatesia  140 mm
 • Gjeresia 98 mm
 • Lartesia 132 mm
 • Pesha 461 g
 • Sensori CMOS 4/3, 20.8 MP
 • Rezolucioni i videos 4K Ultra HD
 • Rezolucioni i fotos 5280x2970 pixel
 • Kendi i rrotullimi 360 °
 • Mund ta perdorni ne ambjente me temperature nga -10 - 40°C
 

Formati i fotos

 • DNG
 • JPEG
 • DNG+JPEG
 

Formati i videos  

 • RAW
 • ProRes
 • Mov
 • MP4
 

Menyrat e operimit

 • Foto
 • Video
 • Rregjistrime 

 

E sjellim ne adresen tuaj, ne te gjithe Shqiperine, pa asnje pagese ekstra.

Porositeni tani dhe fitoni nga OFERTA SEZONALE per produktet e markes Dji.

Informacione
Vlera274 790 Lekë
MarkaDji
LlojiKamera
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari