,

BL 4J Battery for Nokia C6/Lumia 620 – Bateri Origjinale


690L

BL 4J Battery for Nokia C6/Lumia 620 – Bateri Origjinale

BL 4J Battery for Nokia C6/Lumia 620 – Bateri Origjinale

  • Modeli: BL- 4J
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia C6 dhe Nokia Lumia 620
  • Kapaciteti: 1200 mAh / 3.7V
SKU: bateri-nokia-c6-lumia 620 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat