,

Car Charger Wifi T10 – Karikues Wireless per makine


Karikim pa kabell per te gjithe llojet e telefonave

Mbajtese per makine

Mbajtese per te xhami/daljet e AC

Hapje-Mbyllje automatike

1,490L

CAR CHARGER WIFI T10 – KARIKUES WIRELESS PER MAKINE

Car  Charger Wifi T10 – MP3 Karikues Wireless per makine

Ngarkim me i shpejte per smartphonat tuaj, kjo fale teknologjise se perparuar e cila ngarkon pajisjet tuaja me shpejt. 

Perputhet me shumicen e pajisjeve inteligjente per t’i furnizuar ato me shpejtesi te larte. 

Nje ekran me drita te lehta ju ndihmoj ne gjetjen e portes se karikimit gjate nates.
I prodhuar brenda standarteve te sigurise me nje sistem unik per mbrojtje nga mbinxehja, qarku i shkurter dhe rreziqe te tjera qe mund te demtojne pajisjen tuaj.
Me dizajn elegant kombinohet me ambjentin e brendshem te makines suaj. Produkt shume cilesor dhe jetegjate.
Ju mund te degjoni muzike, kryeni biseda telefonike pa qene e nevojshme mbajtja e telefonit ne duar.
Udhetoni ne menyre te sigurte ju dhe pasagjeret tuaj. Me kabllo zgjatues i cili lejon rrotullimin e tij.

Specifikat  Wifi Car Phone charger

  • Karikues Wireless per makine
  • Prodhim i 2019
  • Vendoset ne cigaren e makines suaj
  • Karikim super i shpejte dhe pa kabllo
  • Universal, mund te perdoret per te gjithe llojet e SmartPhone-ve
  • Permes MP3 degjoni muzike ose i pergjigjeni telefonatave teksa drejtoni makinen
  • Lehtesisht e montueshme
  • E thjeshte  ne perdorim fale kendit trrotullues 360°
  • Ekran me drite LED
  • Cmim konkurrues

Blerje online ne Ibuy.al

Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat