,

Furce dhembesh elektrike Waterpik Triple sonic

Te ndryshme

12,500L

FURCE DHEMBESH WATERPIK TRIPLE SONIC

Furce dhembesh elektrike me sistem modern te kujdesit dentar per gojen dhe dhembet, me teknologjine sonike Waterpik.

Permireson higjienen orale dhe parandalon semundjet e mishrave te dhembeve, largon bakteret thelle midis dhembeve dhe nen mishrat e dhembeve.

WaterPik masazhon dhe stimulon mishrat e dhembeve per te ndihmuar ne parandalimin e gingivitit dhe permiresimin e shendetit oral.

Perfitimet e furces se dhembeve Triple Sonic Waterpik ST-01: Heq njollat 9 here me shpejt sesa nje furce dhembesh e zakonshme.

Dizajn i avancuar i kokes se furces me pastruese te integruar te gjuhes dhe ekran tregues per statusin e baterise.


Blerje te shpejta dhe te sigurta ne iBuy.al!

 

SKU: h23103 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Flos

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat