,

Makine qethje Dsp Professional Hair Cliper Bli Online

DSP

Rezultate perfekte

Shpenzoni pak dhe dukeni bukur

 

 

1,419L

Makine qethje Dsp – 90070

Makine qethje DSP per floket – Makin Profesionale

Makine qethje Profesionale me tehe te mprehte per te stiluar floket ne modelin perfekt qe i pershtatet me se miri pamjes suaj. Koka juaj nuk do te demtohet nese ju e perdorni ne menyren e duhur. Nuk ka irritime dhe skuqje te lekures.

Makine precize, dhe e fuqishme tehet e saj jane te perforcuara per te parandaluar lakimin dhe perkuljen e tyre duke siguruar ne kete  menyre nje rregullim te barabarte. Cdo here qe ju do e perdorni ajo do te qendroje e tille. Llojet e sakta te prerjes se celikut krijojne linje te paster dhe te prerjes se nje trajteshme te flokeve tuaj. Stiloni mjekren ne modelin qe ju keni enderruar. Dizajni i ngushte i preresit te precizionit e ben te lehte skajimin dhe perfundimin e detajve te vogla ne pamjen tuaj.

Nje makin qethje e thjeshte dhe e lehte per t’u perdorur. E rehatshme ne perdorim dhe ofron komfort ne pervojen tuaj te prerjes se flokeve. Dora juaj nuk do te lodhet gjate perdorimit dhe mund te komandohet thjeshte. Eshte e pershtashme per te gjithe pjestaret e familjes.

Bli Online Ibuy.al | Dyqani juaj Online ne cdo kohe

SKU: L220-DSP-90070 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

DSP

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat