, ,

Piaster flokesh Sokany – Hair Straightener

Sokany

 • Material cilesor i qeramikes
 • Sistem i shpejte i ngrohjes se pjasterit
 • Beheni  gati ne pak minuta
 • Pjaster shume cilesore dhe efikase
 • Cilesi e larte

2,200L

PIASTER FLOKESH SOKANY

Piaster per floket super cilesore e markes Sokany – Pjaster flokesh ideale per te gjitha femrat.

Sokany Hair Straightener eshte nje pjaster profesionale flokesh krijuar posacerisht per te drejtuar dhe shtuar shkelqim ne floket tuaj.

Piaster flokesh me pllaka qeramike te infuzionit me turmaline dhe duke gjeneruar jone kjo pjaster per floket kujdeset per mos demtimin e flokeve tuaj.

Hair Straightener  pjaster per kacurrela e një cilesie te larte me pllaka te ndertuara per qendrueshmeri dhe me rezultate te shkelqyera.

Pjaster per floket qe i  dhuron flokeve tuaj fleksibilitetin qe gjithmone keni deshiruar.

Pjaster per drejtimin e flokeve Sokany

Pjaster për flokët  me i kerkuar i momentit nga te gjithe . Masha per floket eshte multifunksional, ju mund ta perdorni ate per drejtimin e flokeve ose per floke me onde.

Beni onde me piaster flokesh dhe flok me onde perfekte dhe në pak kohe. Pjaster flokesh sokany, realizoni onde me pjaster pa i djegur ato!

Mund te perdorni me pas dhe produkte per floket,  krem per floket kacurrela. Por edhe  te tjera produkte per floke kacurrela si  serum per floket me kete pjaster flokesh profesionale.

Shpesh ndodh qe floket tona te humbasin shkelqimin apo te digjen, ate faktor qe ne e themi ne jeten e perditshme si maja dyfishe. Kjo ndodh shpeshhere nga perdorimi i pjasterave jo cilesore.piaster sokany ne shitje online ibuy al

Me Sokany Hair Straightener keto nuk do jene me per ju apo floket tuaj. Nje piaster flokesh qe nuk ka efekte demtuese të kokës apo së flokut.

Ka mbrojte të trupit ndaj mbinxehjes qe mund të shkaktojë shenja apo t ju djege. Perdoreni në mënyrë të sigurt.

Ju do të ngeleni te mahnitur nga rezultati qe kjo pjaster në ditë do t’ju jape deri në momentin e fundit qe ju do deshironi ta perdorni.

Per floke më të shendetshem – kujdesi per floket

Sensoret e saj te padukshem perdorin teknologjine Heat Balance per te shperndare ne menyre te barabarte nxehtesine , duke rregulluar temperaturen ne menyre qe te shpenzoni me pak kohe duke e aplikuar ne floke.

Kjo piaster flokesh mund te perdoret nga cdo gjatesi flokesh. Jepini më shumë volum flokut tuaj me një aplikim.

Dimensionet e saj mundesojne perdorimin e saj dhe ne stilimin e flokeve kacurrela ose me lakime vetem ne fund. Kabllo lehtesisht i rrotullueshem ne 360 grade dhe nuk ngaterrohet gjate perdorimit.

PIASTER FLOKESH QERAMIKE SOKANY

Redukton elektrizimin  dhe krijon flokë me shkëlqim të butë menjëherë pa dëmtuar flokët. 

Ndihmon për të personalizuar funksionimin tuaj me cilësimet e nxehtësisë së ndryshueshme.

Eshtë i integruar me një kordon te kthyeshëm që rrotullohet për të parandaluar ngatërrimin e telave, duke siguruar kështu lehtësi në përdorimin e tij.pjaster flokesh sokany bli online ibuy al

Temperatura maksimale prej 230 gradë Celsius, mund të fiksohet qe ne heren e pare qe vendosni pjasetrin ne pune. Pjastra  e flokeve perbehet nga kabllo energjie prej bakri 2M, ekran Marquee.

Për të pasur floke plot shkelqim gjate gjithe kohes. I mbron nga shkulja e flokeve e të djegurat fale materialit te saj perberes.

Gjithashtu keni mundesi qe pasi te mbaroni pune me pjasterin ta mbyllni qe mos t’ju zeje vend.

PIASTER FLOKESH CILESORE – PJASTER SOKANY

pjaster per floket sokany bli online ne ibuy al

Karakteristika | 

 • Piaster per floket Sokany.
 • Me shtresa qeramike
 • Fuqia: 40-59 W
 • Tensioni: 220-240 V
 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Mbron flokun nga nxehtesia dhe i jep shkelqim
 • E lehte per tu perdorur
 • Ndihmon ne drejtimin e shpejte te flokeve
 • Kontroll elektronik i temperatures
 • Perdoret ne te gjitha llojet e flokeve
 • Ndertimi i pajisjes e ben ate te pershtatshme edhe per stilmin e flokeve, krijimin e ondeve apo balukeve te kthyera
 • Sokany Hair Straightener ne Ibuy.al 

 

 


Pjaster flokesh qeramike – Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: L237-pjaser per drejtimin e flokeve-sokany Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

pjaster

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat