Syze Universale – One Power Readers – Dyqan Online

As Seen on TV

990L

SYZE UNVERSALE – ONE POWER READERS

Syze universale One Power Readers

Syze unisex per te gjitha moshat. Nese keni probleme me shikim keto syze zgjidhin cdo problem tuajin. Nuk eshte me e nevojshme te harxhoni para per syze te ndryshme per te pare TV, syze per te lexuar etj. Me vendosjen e tyre ju do lexoni ne menyre te shkelqyeshme dhe me pas mund te shihni televizor pa i ndryshuar ato. Madje vendosja e vetem nje pale syzeve e ben me te lehte dhe faktin e mos humbjes se tyre. 

Syze Universale te cilat arrijne te zmadhojne nga +5 ne +2.5. Sekreti ne keto syze qendron ne shkathtesine e lentes optike te fokusit. E cila pershtatet automatikisht ne fokusin e duhur per syte tuaj ne menyre qe ato te jene perfekte per te lexuar. Ju gjithashtu mund ti vishni keto syze dhe gjate perditshmerise suaj. Te ndertuara me teknologji  me fokus fleksibel qe i pergjigjet nevojave tuaja. Mund te perdorni nje pale syze ju dhe nje nga familjaret tuaj.

Cilesimet kryesore | 

-Syze unisex per perdorim nga te gjitha moshat.
-Me fokus fleksibel.
-Mund te shihni pamje te qarta dhe nga afer dhe nga larg.
-Zmadhim nga +2.5 ne +5.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: GI-ONE-POWER-READERS Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Syze Optike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat