, ,

Tharese Profesionale Flokesh – Max HD 8300

Bromax

1,890L

THARESE FLOKESH PROFESIONALE  – MAX HD 8300 ME DIFUZOR

Tharese flokesh profesionale, me difuzor ne paketim per ju!

Kjo eshte nje tharese flokesh profesionale e firmes Maxi me 2 nivele shpejtesie per floke te bollshem . Fuqia e saj deri ne 4000 Watt ju kursen kohe dhe ju lejon te drejtoni floket tuaj ne menyre te persosur. Nuk i demton ata, por i jep volum dhe shkelqim.

Tharese per floket me teknologji inovative per nje tharje te shendetshme te flokeve tuaj. Super e fuqishme dhe per perdorime profesionale ne sallone bukurie. Me nivele tharje te pershtatshem per cdo stil floku. 

Eshte ideale per t’u perdorur nga gjitha familja. Me kabllo te gjate i cili nuk eshte i ngaterrueshem gjate perdorimit. 
Tharesja vjen bashke me difuzorin ne paketim. 
difuzor flokesh blerje online ibuy al

 THARESE FLOKESH PROFESIONALE    MAXI HD 8300

E pajisur me teknologjine e jonizimit per mbrojte te flokeve tuaj gjate tharjes. Jonet negative bien ne kontakt me ajrin dhe krijojne hidratimin  e duhur per floket tuaj gjate tharjes ne menyre qe ata te mos digjen nga temperatura.

Merrni floke voluminoz dhe plot shkelqim ne cdo daljen tuaj dhe kryesorja pa i demtuar. Drejtojini floket ose krijoni onde te medha per festat pa qene e nevojshme te shkoni dhe harxhoni para ne sallone te shtrenjta.

 
Specifikimet | Tharese Flokesh Maxi tharese per floke cilesore bli online ibuy al
 
Tensioni | 220 50Hz
Fuqia | 4000W
Me 2 nivele shpejtesie
Pesha 0.8kg

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: GI-BROMAX-MAX-731 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Bromax

LLoji

Tharese flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat