,

Makine rroje zero per meshkuj Geemy | Best Hair Trimmer

Geemy

1,490L

MAKINE RROJE PER MESHKUJ GEEMY GM-6151

Makine rroje Zero per meshkuj Geemy ne Ibuy.al

Makine rroje me dizajn elegant dhe te holle te trupit. Mbajtje dhe funksionim i qete i mundesuar nga motorri me performance te larte.

Koka me tehe celiku profesional te pandryshkshem te cilet sigurojne mprehtesine e tyre. Jane te shkelqyer per prerje te buta dhe te pastra cdo here.
Zhurme e ulet gjate operimit te tij nuk demton dhe nuk ju shqeteson ju dhe familjaret tuaj. Fale baterise se integruar qe disponon, pas nje karikimi te plote ju mund ta perdorni deri ne 80 minuta. Ky atribute e ben te pershtatshem per tu perdorur dhe gjate kohes qe udhetoni kur jeni me nxitim per te shkuar ne nje takim. Mund ta merrni lehtesisht ne cante fale dizajnit kompakt qe ai ka. Mund ta perdorni dhe me familjaret tuaj mjafton te siguroheni per pastertine e saj.
  • Makine rroje per meshkuj per te realizuar modele te ndryshme ne floket dhe mjekren tuaj.
  • Zhurme e ulet gjate funksionimit.
  • Dizajnuar per t’u pershtatur me se miri me doren tuaj dhe me nje teknologji cilesore per nje performance mahnitese.
  • Koka me madhe 3,6,10 dhe 13 mm.
  • Motorr i shpejte dhe i fuqishem.
  • Perdorim deri ne 80 minuta.
SKU: L246-GM-6151 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Geemy

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat