,

Makine rroje per meshkuj dhe qethje Dingling | Silver


Modeli: RF-608
Ngjyra: Silver
Materiali: Aliazh
Fuqia: 3W
Tensioni: 220V
Koha e karikimit: 12 ore
Koha e perdorimit: 40 minuta
Kokat mund te lahen
Pesha: 207g
Permasat: 135*30mm

1,790L

MAKINE RROJE DHE QETHJE DINGLING | RF-608

Makine Rroje dhe qethje per meshkuj Profesionale

Makine qethje me koke te mprehte per te stiluar ne menyre perfekte. Koka e saj kujdeset qe lekura juaj mos te irritohet dhe te jete e bute. Prerje preciize dhe ne zonat me te veshtira per te nderhyre. Pas perdorimit ju mund ta shpelani koken e saj ne uje pa u stepur se ajo do te demtohet.
Prerje e fuqishme profesionale per floket tuaj. Ka nje motorr te fuqishem dhe tehe te mrehte. Kombinimi i tyre mundeson perdorimin per shume qellime. Performana e sakte eshte ajo e cila ben diferencen.

Modaliteti i punes me dy nivele shpejtesie e ben kete nje nje makine qethje e cila mund te perdoret dhe nga berberet.
Makina duhet te lihet ne karikim dhe ju mund ta perdorni pa kabell per 40 minuta. Bateria e saj e rimburshme e ben ideale per tu mbartur me vete dhe ne udhetimet tuaja.

Specifikat | Makine rroje Dingling per Meshkuj

Modeli: RF-608
Ngjyra: Silver
Materiali: Aliazh
Fuqia: 3W
Tensioni: 220V
Koha e karikimit: 12 ore
Koha e perdorimit: 40 minuta
Kokat mund te lahen
Pesha: 207g
Permasat: 135*30mm
Bli online ne Ibuy.al | Makine rroje per meshkuj Profesionale
SKU: L243-RF-608 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat