,

Pastrues fytyre me vakum Anti Akne – Find Back QL 605 Online


SPECIFIKAT

Fuqia: 0,7 W
Koha e karikimit: rreth 1.5 ore
Madhesia: 180 * 65 * 40.5 mm
Madhesia e paketës: 260 * 115 * 48mm

Kutia përmban:

1.  Pajisjen
2. 4  Thithese me koka dhe madhesi te ndryshme
3. 1 kabllo USB per karikimin e pajisjes
4. 1 Manual perdorimi

1,900 L

Pastrues fytyre me vakum Anti Akne – Find Back QL 605 Online

Pastrues fytyre me vakum Anti Akne – Find Back QL 605 Online

Largon qelizat e vdekura te lekures se fytyres

Masazhon dhe pastron ne thellesi fytyren duke cliruar poret nga papastertite

Inkurajon qarkullimin e gjakut dhe zhduk pikat e zeza

Eleminon ne thellesi aknet dhe largoni yndyren e fytyres

Rigjalleron lekuren, i jep shkelqim dhe butesi

Fytyra juaj do te jete e lemuar

Mund te karikohet edhe me ane te nje fishe USB-je

E projektuar per te gjitha llojet e lekures

Me tre nivele shpejtesie

SKU: GI-QL605 Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Pastrues fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat