, ,

Pastrues fytyre me vakum Anti Akne – Find Back QL 605


  • Fuqia: 0,7 W
  • Koha e karikimit: rreth 1.5 ore
  • Madhesia: 180 * 65 * 40.5 mm
  • Madhesia e paketës: 260 * 115 * 48mm

1,900L

PASTRUES FYTYRE ME VAKUM ANTI AKNE – FIND BACK QL 605

Pastrues fytyre me vakum Anti Akne – Find Back QL 605

Pastruese e butë dhe shume efikase per heqjen dhe pastrimin e thelle te poreve.

Ndihmon për të zbutur lëkurën, për të stimuluar qelizat e reja të lëkurës. 

Largon pikat e zeza largon qelizat e vdekura te lekures se fytyres.

Masazhon dhe pastron ne thellesi fytyren duke cliruar poret nga papastertite.

Eshtë pajisja e bukurisë me praktike, që lehtëson heqjen e pikave të zeza dhe akneve në lëkurë, tani do të keni një lëkurë më të shëndetshme falë këtij trajtimi modern të bukurisë.

Me funksion vakumi që pastron poret e papastra me anë të thithjes dhe rrit qarkullimin e gjakut në lëkurë.

Rikthen lëkurën e paster dhe te bute duke siguruar pastërti dhe butësi.

Nje pastrim korrekt i fytyres eshte i domosdoshem per bukurine e epidermes sepse ne kete forme arrijme te heqim papastertite mbetjet e makjazhit yndyren e tepert dhe qelizat e vdekura te cilat e bejne lekuren te duket e fikur dhe e plakur.

Dëshironi lëkurë të bukur dhe të pastër? – Pastrues fytyre me vakum

Ky pastrues me vakum për fytyrën me thithje është shumë efektiv për pastrimin e thellë të fytyrës.pastrues fytyre me vakum blerje online ibuy al
Heq pikat e zeza dhe ato  më të vështirat për të hequr papastërtitë, si rezultat lëkura është e pastruar në mënyrë profesionale, e lëmuar dhe me shkëlqim.
Përveç që do të freskohet, lëkura do të jetë më e elastiek dhe do të rifitojë ngjyrën e saj natyrale, pasi vakumi nxit qarkullimin e mirë të gjakut dhe stimulon sistemin limfatik në zonën e fytyrës.
Seti përfshin 4 koka vakumi per tu ndryshuar në varësi të zonës së aplikimit.
Gryka e madhe është për heqjen e thellë të pikave të zeza dhe ushtron presionin më të madh.
Gryka më e vogël është për vendet e ndjeshme ose të vështira për t’u arritur.
Madhësia më e vogël e vrimës zvogëlon forcën e thithjes. Eshtë i përshtatshëm për zonat me rrudha të holla, duke shtrënguar epidermën.
Koka me mikrokristale është projektuar për masazh. Do të largojë qelizat e vdekura dhe do të rivendosë sekretimin normal të sebumit.
Koka eliptike është një zgjedhje e mirë për lëkurën e ndjeshme, problematike me puçrra.
Produkti është gjithashtu i zbatueshëm për pjesë të tjera problematike të trupit ku lëkura preket nga papastërtitë dhe defektet, të tilla si qafa, shpina ose shpatullat.

Pastrues per aknet dhe pikat e zeza te lekures

pastrues per pikat e zeza ql 605 bli online ibuy al

Pastron lëkurën tuaj nga njollat ​​e zeza, yndyra, papastërtitë dhe aknet. Kjo e bën lëkurën tuaj të duket më e pastër dhe rrezatuese.

Pastron pjesën e brendshme të poreve me veçorinë e saj të fuqishme të vakumit që depërton nën lëkurë.

Pastron pa dëmtuar lëkurën. Eshtë kompleti perfekt që do të ndalojë irritimin e lëkurës tuaj.

Kryen një kujdes të plotë të fytyrës me ane te 4 kokave të ndryshme.

Tani fytyra juaj do të ketë një pamje më të butë dhe të ngjashme me lekuren e bebeve.

Stimulon qarkullimin e gjakut dhe zhduk pikat e zeza.

Eleminon ne thellesi aknet dhe largon yndyren e fytyres.

Pajisje per pastrimin e thelle te fytyres me ane te vakumit qe largon pikat e zeza, mbyll poret dhe ben pastrimin e poreve duke  rigjalleruar lekuren, i jep shkelqim dhe butesi.

Fytyra juaj do te jete e lemuar

Pajisja eshte e rikarikueshme me ane te karikimit USB, i lehtë, i sigurt dhe i përshtatshëm për t’u përdorur.

Thithja e rregullueshme në 3 nivele e bën atë të përshtatshme për lëkurë të ndryshme.

Materiali ABS është mjedisor, i sigurt, jo toksik dhe i padëmshëm për lëkurën tuaj.

E projektuar per te gjitha llojet e lekures.

Me të do të pastroni fytyrën tuaj në mënyrë të përsosur në shtëpi. Me kokat e ndryshme të bashkëngjitura te pajisjes ju do të pastroni zonat e ndryshme të fytyrës.

Pastrues fytyre  me tre nivele shpejtesie, ben pastrimin e thelle te lekures ne vetem pak sekonda me ane te procesit te dermoabrazionit dhe vakumit.

Vakumi promovon qarkullim të mirë të gjakut dhe stimulon sistemin limfatik në zonën e fytyrës.

Rekomandim

Para fillimit të perdorimit, duhet të lani fytyrën me sapun dhe ujë të ngrohtë, pastaj vendosni avull ose peshqirë të nxehtë për 5 minuta për të hapur poret dhe për të marrë rezultate më të mira.Rechargeable Electric Suck Blackhead online ibuy al

Filloni me kupën e hundës për të pastruar qoshet rreth hundës dhe më pas ktheni kupën për të pastruar ballin dhe faqet.

Përmirësoni elasticitetin e lëkurës me ane te kesaj pajisje te dobishme te fytyrës për ju.

Duke depërtuar thellë nën sipërfaqen e lëkurës, poret shpëtojnë nga yndyra e tepërt dhe papastërtitë, dhe lëkura është më e butë dhe e pastër.

Përdorni thithje të butë, pastrim të thellë për të hequr papastërtitë e lëkurës.

Dizajn unik i vrimave të rrumbullakëta të vogla, mund të thithë pikat e zeza ose papastërti brenda poreve për të pastruar thellë poret dhe për të parandaluar aknet.

Dizajn unik i vrimave eliptike të vogla, krijon masazh të butë dhe stimulon në cep të syve, hundës, gojës, ndikim të thellë në lëkurë për të hequr rrudhat dhe për të parandaluar rrudhat e thella.

E bën lëkurën më të butë, me strukturë më të rafinuar dhe më të fortë duke stimuluar rinovimin e qelizave tuaja natyrale.

E sigurt, jo toksike dhe e padëmshme për lëkurën tuaj. Portative, e pershtatshme për përdorim në shtëpi ose udhëtim.

Specifika

Thithje super e fortë

Karikues USB

Materiali: ABS

Fuqia: 0,7 W

Tensioni i vlerësuar: 3.7V

Tensioni i ngarkimit: 5V

Rryma e vlerësuar: 200mAh

Koha e karikimit: rreth 1.5 ore

Madhesia: 180 * 65 * 40.5 mm

Madhesia e paketës: 260 * 115 * 48mm

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: GI-QL605 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pastrues fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat