,

Wifi Repeater – Perforcuesh wireless Signal – Bli online

Tenda

Wireless Wifi Repeater

Antena te jashtme qe nxisin sinjalin per te zgjeruar mbulimin e rrjetit WiFi me shpejtesi deri ne 300Mbps.
Ne perputhje me standartin IEEE.
E pershtatshme per markat kryesore 802.11n me ruter standart dhe WiFi DSL.

1,990L

WIRELESS WIFI REPEATER

Wifi Repeater – Perforcuesh Valesh Albania – Manual Perdorimi ne Ibuy.al

Wireless Repeater 300Mbps i cili rrit mbulimin e transmetimit te sinjalit te internetit ne hapesiren tuaj. Perforcues i shpejte dhe i besueshem ideal per te lundruar ne ore te tera ne internet.
Perputhet me standartin WiFi 802.11b/g/n.
Dizajni i tij  kompakt eshte i levizshem dhe ideal per udhetimet tuaja. Mjafton  ta vendosni ne prizen e  shtepise,  ta konfiguroni me pajisjen tuaj dhe me pas shijoni boten  virtuale. Mund ta konfiguroni nga telefonat, tabletat dhe laptopet.
Nje aparat i sigurte ne perdorim, me mbrojtje nga mbinxehja dhe qarku i shkurter. Mbulon siperfaqe te brendshme deri ne 100 metra katrore dhe 300 metra katrore ne ambjente te hapura.
Cilesite e tij | Wireless Repater 
Antena te jashtme qe nxisin sinjalin per te zgjeruar mbulimin e rrjetit WiFi me shpejtesi deri ne 300Mbps.
Ne perputhje me standartin IEEE.
E pershtatshme per markat kryesore 802.11n me ruter standart dhe WiFi DSL.
Shperndani Wireless gjithandej automatikisht pa pagese. kudo qe ju deshironi.perforcues interneti bli lire online ibuy al
Transport kudo ne Shqiperi.
Paguaj ne dorezim.

Mund ta blini online ne iBuy.al   ose na kontaktoni ne 0685344444 

SKU: wireless-wif-repeater-300mbps Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Tenda

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat