Boks me Bluetooth Remax | Kunder Ujit | Music Speaker

Remax

4,500L

Boks me Bluetooth Remax RB M12

Boks me Bluetooth Remax | Kunder Ujit | Music Speaker

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Remax
Marka : RB M12
Bluetooth : V4.2
Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
Frekuenca : 90-20000Hz
Bateria : 4000mAh
Kohezgjatja e karikimit : 4 ore
Kohezgjatja e perdorimit : 6 deri ne ore
Lidhje me Bluetooth dhe Fishe AUX
Fuqia ne dalje: 2*8W
Mikrofon i integruar
SKU: Boks-me-Bluetooth-Remax-RB-M12 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat