,

Boks me Bluetooth me drita LED – Allure Bluetooth Speaker


1,890L

Boks me Bluetooth + drita LED – ALLURE

Boks me Bluetooth me drita LED – Allure Bluetooth Speaker

 • Marka : QCY
 • Bluetooth : V4.2
 • Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
 • Mikrofon i integruar
 • Dizanj i vecante me drita LED
 • Dritat LED pershtaten me ritmin e muzikes
 • Frekuenca : 20Hz – 20oooo Hz
 • Bateria: 950mAh
 • Tensioni: 3,7V
 • Kohezgjatja e karikimit : 4.5 ore
 • Lidhje me Bluetooth, AUX 3.5mm, karte micro, USB dhe radio
 • Fuqia ne dalje: 5 W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Dimensionet: 120 x 120 x 130 mm
 • Tinguj te qarte si kristali
 • Butona per te kontrolluar muziken, dritat dhe telefonatat
SKU: boks me bluetooth-drita LED-allure Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat