,

Bluetooth Speaker AWEI – Boks me Bluetooth Cilesi PREMIUM


Ngjyra:

E zeze

E verdhe

E kuqe

6,490L

Bluetooth Speaker AWEI Y 600

Bluetooth Speaker AWEI – Boks me Bluetooth Cilesi PREMIUM

 • Marka : AWEI
 • Modeli: Y600
 • Bluetooth : V4.1
 • Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
 • Mikrofon i integruar me teknologji per eleminimin e eres dhe zhurmes
 • Tinguj HIFI me efekt rrethues
 • Frekuenca : 20Hz – 20oooo Hz
 • Bateria: 2600 mAh
 • Kohezgjatja e karikimit : 5.5 ore
 • Lidhje me Bluetooth dhe fishe AUX 3.5mm
 • Fuqia ne dalje: 8 W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth
 • Dimensionet: 18.8 x 8 x 8 cm
 • Butona per te kontrolluar muziken, telefonatat dhe funksionin HFC
SKU: bluetooth speaker-awei-y600 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat