,

Boks me Bluetooth – BLUETOOTH Speaker WK Design


4,290L

Boks me Bluetooth – WK Design ST-500

Boks me Bluetooth – BLUETOOTH Speaker WK Design

Qartesi maksimale e zerit dhe tinginjve
Dizanj i vecante dhe modern
Me drita LED
Marka : WK Design
Modeli : ST-500
Bluetooth : V4.0
Frekuenca : 90Hz-20kHz
Mikrofon i integruar
Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
Bateria : Lithium 4000mAh
Fuqia ne dalje: 6W*2
Dimensionet:230 x 99 x 65 mm
Ngjyra: Roze/Jeshile
SKU: Boks me Bluetooth-WK Design-ST500 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat