,

Boks me Bluetooth Remax Mini – Bluetooth Speaker Online


Ngjyrat:

E kuqe

E zeze

Gri

5,290L

Boks me Bluetooth – REMAX RB-M19

Boks me Bluetooth Remax Mini – Bluetooth Speaker Online

 • Qartesi mkasimale e tingullit dhe zerit
 • Marka : Remax
 • Marka : RB M19
 • Bluetooth : V4.2
 • Distanca e transmetimit : Deri ne 10 metra
 • Frekuenca : 65Hz – 20KHz ±2db
 • Bateria: 2000mAh *2 = 4000 mAh
 • Tensioni: 3,7V
 • Kohezgjatja e karikimit : 4 ore
 • Lidhje me Bluetooth
 • Hapesire per fishe AUX dhe karte TF
 • Fuqia ne dalje: 2*6W
 • Lidhet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin bluetooth
 • Mikrofon i integruar ne brendesi
 • Dizanj modern dhe i lehte
 • Ideal per udhetime dhe festa
SKU: boks me bluetooth-rermax-RBM19 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat