,

Bokse me Bluetooth me Drita – Music Speaker 4 Lights Mode

Gjendje:

S’ka stok


Per muzike te larte

Dizanj i vecante

Me disa funksione

Praktik

Aksesor argetimi

Bluetooth Speaker 4 Lights Mode

Bokse me bluetooth me drita – Speaker 4 Lights Mode – Ne shitje Online

Lidhet me pajisjet elektronike permes valeve te Bluetooth-it keshtu ju degjoni muziken tuaj te preferuar me volum te larte kudo dhe kurdo. Te gjitha gjerat qe ju duhen per nje feste te papare ne shtepi apo kudo ju deshironi ne nje boks me bluetooth te vetem muzike. 

Lidhje bluetooth, altoparlante te fuqishem, llampe LED, ngjyra te mahniteshme. Ky boks portativ ka 6 drita te ndryshme me ngjyra RGB. Ndryshojni lehtesisht duke prekur rrjeten e boksit muzikor. 
Kenaquni me muziken tuaj te preferuar fale lidhjes me Bluetooth me smartphone tuaj.  Ju gjithashtu mund te vendosni nje karte memorje me muziken tuaj te preferuar dhe ai do te luaj per ju ne tinguj te paster dhe bass spektakolar.  Bateri e cila reziston gjate, te sigurt qe festa juaj do te zgjas deri ne disa ore. 

Cilesimet e tij | Bluetooth Music Speaker

  • Forme e vecante e dizenjuar me rombe dhe drita shumengjyreshe qe ndryshojne nga nje moment ne tjetrin
  • Bateri qe zgjat
  • Mund tu pergjigjeni edhe telefonatave ne cdo kohe edhe kur jeni duke drejtuar automjetin
  • Ideale me festat e femijeve tuaj

Blerje online ne Ibuy.al | Dyqani ku gjeni gjithcka qe ju duhet | Bokse me Bluetooth ne Shitje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat