USB dhe OTG Baseus Type C 32GB | Blerje online

Baseus

3,590L

USB dhe OTG Baseus – ACAPIPH EA9

USB dhe OTG Baseus Type C 32GB | Blerje online

Specifikat 
 
Emri: USB
Marka: Baseus
Modeli: ACAPIPH-EA9
Materiali: Plastike & Aliazh Zinku
Dimensionet: 165*18*8mm
Ruani dhe transmetoni te dhena ne menyre te sigurte. Sherben gjithashtu dhe si OTG.
SKU: usb-dhe-otg-baseus-32-gb Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

USB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat