Buy Samsung Galaxy A70 Online – 128GB – Black – i Perdorur

Samsung

Pa gervishtje

I ardhur nga USA

Super cmim

30,900L

Samsung Galaxy A7O – 128GB i Perdorur

Buy Samsung Galaxy A70 i Perdorur | Online ne Ibuy.al

Smartphone Galaxy A70 telefon inteligjent me performance te larte te aplikacioneve qe gjenden ne te. Teknologjia e larte  e kombinuar me cmimin e arsyeshem per t’ju ofruar me teper kenaqesi. Telefon i testuar plotesisht dhe gati per t’u vendosur perballe cdo testi.
Funksionon me sistem operativ Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10.0; One UI 2.0. Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (2×2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6×1.7 GHz Kryo 460 Silver). Funksionon me Chipset Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 (11 nm).  Memorje 6GB RAM dhe 128GB memorje e brendshme.
Samsung Galaxy A70 ka nje ekran SUPER AMOLED me rezolucion pikselash te larte 1080*2400.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 32MP. Permireson ne menyre automatike pamjen tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik trefishe 32MP, 8MP dhe  5MP me karakteristika si Auto Flash, HDR, Panorama etj.
Disponon nje bateri 4500mAh.

Specifikat 

Permasat | 164.3*76.3*7.9mm
Pesha | 183g
Trup Gorilla Glass 3
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.7inch SUPER AMOLED
OS | Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10.0; One UI 2.0
Chipset | Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 (11 nm)
CPU | Octa-core (2×2.0 GHz Kryo 460 Gold & 6×1.7 GHz Kryo 460 Silver)
GPU | Adreno 612
RAM | 6GB
ROM | 128GB
Kamera Trefishe | 32MP+8MP+5MP
Selfie | 32MP
Bateria | Li-Ion 4500mAh

Buy online ne Dyqan Ibuy.al | Samsung Galaxy A70 i Perdorur

 

SKU: samsung galaxy A70 used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat