Samsung Galaxy S6 i perdorur – Grada A – 32GB – Online

Samsung

I sapo ardhur nga USA

I pa gervishtur

Super cmim

13,900L

Samsung S6 32GB White Pearl i Perdorur Grada A

Buy Samsung Galaxy S6 i perdorur – 32GB – Best Price ne Ibuy.al

Smartphone S6 i testuar plotesisht dhe ne gjendje mjaft te mire, pa gervishtje. Telefon grada A, i gatshem per perdorim afatgjate.
Funksionon me sistem operativ Android 5.0.2 (Lollipop), upgradable to Android 8.0 (Oreo); TouchWiz UI. Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (4×2.1 GHz Cortex-A57 & 4×1.5 GHz Cortex-A53).  Funksionon me Chipset Samsung Exynos 7420 Octa (14 nm).  Memorje 3GB RAM dhe 32GB memorje e brendshme.
Smartphone Galaxy S6 ka nje ekran SUPER Amoled me rezolucion 1440*2560 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 16MP me karakteristika si  Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 2550mAh.

Specifikat 

Permasat | 143.4*70.5*6.8mm
Pesha | 138g
Trup Gorilla Glass 4
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.1inch Super Amoled
OS | Android 5.0.2 (Lollipop), upgradable to Android 8.0 (Oreo); TouchWiz UI
Chipset | Exynos 7420 Octa (14 nm)
CPU | Octa-core (4×2.1 GHz Cortex-A57 & 4×1.5 GHz Cortex-A53)
GPU | Mali-T760MP8
RAM | 3GB
ROM | 32GB
Kamera | 16MP
Selfie | 5MP
Bateria | Li-Ion 2550mAh
 Buy online ne Ibuy.al | Samsung Galaxy S6 i perdorur 32GB | Best Price
SKU: samsung 6s used white Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat