iPhone 11 – 64GB Purple – New

Apple

88,000L

iPhone 11 – 64GB Purple – New

iPhone 11 – 64 gb

Smartphone i teknologjise se fundit iPhone 11.
Revolucion teknologjik i cili ben diferencen ne krahasim me konkurentet e tjere
Funksionon me sistem operativ iOS 13, upgradable to iOS 13.3.
 Telefoni mundesohet nga procesori Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder).
Funksionon me Chipset Apple A13 Bionic (7 nm+).  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
Ka nje ekran Liquid Retina me rezolucion pikselash te larte.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 12MP. Fotot tuaja do te jene fantastike, nje aparat fotografik ne doren tuaj.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP+12MP me karakteristika si  Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 3110mAh.

Specifikat 

 64gb
Permasat | 150.9*75.7*8.3mm
Pesha | 194g
Trup Gorilla Glass
Karte Nano SIM
Ekrani | 6.1inch Liquid Retina IPS LCD
OS | iOS 13, upgradable to iOS 13.3
Chipset | Apple A13 Bionic (7 nm+)
CPU | Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder)
GPU | Apple GPU (4-core graphics)
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
Selfie | 12MP

Bateria | Li-Ion 3110mAh

Buy Online iphone 11 ne Ibuy.al | Best Price in Albania

SKU: iphone 11 new purple Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat