,

Kufje JBL 520 BT Pure Bass Sound

JBL

9,000L

KUFJE JBL 520BT PURE BASS

Shkarkoni aplikacionin e kufjeve JBL dhe personalizoni tingullin tuaj permes EQ. Menaxhoni telefonatat, zerin dhe volumin nga kufja, fale kontrollit te pershtatshem te butonit.

Kufje JBL Tune 520BT transmetojne tingull te fuqishem JBL Pure Bass fale teknologjise me te fundit 5.3 BT.

Nese vjen nje telefonate ndersa jeni duke pare nje video ne nje pajisje tjeter, JBL Tune 520BT kalon pa probleme ne pajisjen tuaj celular, per te mos humbur asnje telefonate.

Te lehta dhe komode edhe pas disa oresh degjimi, kufjet JBL Tune 520BT palosen per tu marre kudo me vete lehtesisht.

Specifikat :

-Koha e karikimit 2 ore

-Koha e muzikes 57 ore

-Kufje Jbl Tune 520

-Versioni Bluetooth 5.3


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232301 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

brands

JBL

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat