Bokse me Bluetooth Aitkenson B- 309 – Shitje Online

Aitkenson

3,090L

BOKSE ME BLUETOOTH AITKENSON B-309

Bokse me Bluetooth Aitkenson – Portable Speaker

Bokse me bluetooth i cili suporton lidhjen me Bluetooth, karte memorje, USB, radio FM, AUX. Mund te zgjidhni menyren sesi do te luani muziken sipas preferencave tuaja personale.
Boksi me bluetooth ka nje funksionin portativ i cili e ben te preferuar per perdorim te brendshem dhe te jashtem.
Tinguj te paster dhe te nje kualiteti cilesor.
Specifikat 
Power Output | 3*2W
Bluetooth Chip | 5.0
Frekuenca  | 100Hz-18kHz
Dimensionet e Produktit | 302*99*157mm
Koha e funksionimit | 3 deri ne 4 ore
SKU: bokse-me-bluetooth-aitkenson-b-309 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Aitkenson

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat