,

Apple Earpods per iphone 11 Pro Max – Lightning Connector

Apple

Dizanj ergonomik

Cilesi maksimale e Apple

Praktike dhe Multifunksionale

Cmim konkurrues

2,200L

Kufje per iPhone 11Pro Max – Lightning Connector

Apple Earpods per iphone 11 Pro Max – Best Lightning Connector

Apple EarPods per iPhone 11 Pro Max jane krijuar per te perdorur lidhesin Lightning te Apple. Kjo per te siguruar nje komunikim audio te shkelqyer nderkohe qe jane jashtezakonisht te rehatshme per t’u veshur. Keto kufje pershtaten mire brenda veshit per te ofruar rehati te larte dhe tinguj premium.

Ky dizajn i fundit i lidhesit nga Apple eshte larg folese tradicionale analoge prej 3.5mm. Siguron ne vend te saj audio dixhitale te paster si nje kristal, te qarte per veshet tuaj. 

Jane te dizajnuara jo vetem per te krijuar rehati , por te per te siguruar cilesi mbreselenese gjate gjithe kohes se degjimit te muzikes apo videove te ndryshme. 

Cilesimet e tyre | Best Earpods

  • Kufje per iPhone 11Pro Max.
  • Dizanji me i mire nga gjigandi Apple.
  • Te dizenjuar ne lidhje me gjeometrine e veshit, jane shume te rehatshme dhe nuk sjellin siklet edhe nese i mbani per nje kohe te gjate.
  • I projektuar te degjoni paster dhe super edhe kur jeni ne levizje.
  • Cilesi e larte dixhitale.
  • Rehati maksimale, degjoni muziken tuaj te preferuar ose degjoni nje liber audio.
  • Mund te perdorni aplikacionin Siri per te bere pyetje, te ruani kujtimet, te vendosni mbi ngjarje kalendarike, etj.

Porosi online ne Ibuy.al | Gjithcka qe ju nevojitet per Smartphone & Tablet tuaj!

SKU: H-kufje-iphone 11 pro-max Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

White

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat