Samsung Galaxy S8 Best Price – i perdorur – 64GB – Black

Samsung

Pa gervishtje

I mirembajtur

I sapo ardhur nga USA

Cmim shume i arsyeshem

26,900L

Samsung S8 i Perdorur Grade A 64GB Black

Buy Samsung Galaxy S8 Best Price i Perdorur – Size – Ibuy.al

Smartphone S8 i testuar plotesisht dhe ne gjendje mjaft te mire, pa gervishtje. Telefon grada A, i gatshem per perdorim afatgjate.
Funksionon me sistem operativ Android 7.0 (Nougat). Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose M2 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) – EMEA. Funksionon me Chipset Samsung Exynos 8895 (10 nm) – EMEA.  Memorje 4GB RAM dhe 64GB memorje e brendshme.
Smartphone Galaxy S8 ka nje ekran SUPER Amoled me rezolucion 1440*2960 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie duale Primare 8MP dhe kamera 2MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP me karakteristika si  Auto Flash, detektim i fytyres, HDR etj.
Disponon nje bateri 3000mAh.

Specifikat 

Permasat | 148.9*68.1*8mm
Pesha | 155g
Trup Gorilla Glass 5
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.8inch Super Amoled
OS | Android 7.0 (Nougat), upgradable to Android 9.0 (Pie); One UI
Chipset | Exynos 8895 (10 nm) – EMEA
CPU | Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose M2 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) – EMEA
GPU | Mali-G71 MP20 – EMEA
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Kamera | 12MP
Selfie Dual | 8MP+2MP
Bateria | Li-Ion 3000mAh

Buy online ne Ibuy.al | Samsung Galaxy S8 i perdorur Best Price –

 

 

SKU: Samsung S8 used black Kategori:
brands

Samsung

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat