iPhone 7 Plus i perdorur pa gervishtje 32GB – Cmimi me i mire

Apple

iPhone 7 plus Black

Dizenjuar nga gjigandi Apple

Pa gervishtje

I sapo ardhur nga USA

32,900L

iPhone7 Plus i perdorur 32GB Black

iPhone 7 Plus i perdorur Grada A – Cmimi me i arsyeshem ne Ibuy.al 

Smartphone i testuar plotesisht dhe i pastruar ne menyre te detajuar. Iphone i perdorur ne gjendje shume te mire dhe pa gervishtje.
Nje pajisje e shkelqyeshme me nje cmim te shkelqyeshem.
Iphone 7 plus permireson ne menyre drastike aspektet me te rendesishme te iphone.  Sistem kamerash i ri, kamera duale per te shkrepur foto si profesionistet e vertete.
Zmadhim optik dixhital dhe performance e shpejte kjo fale cipit A10.
Bateri jetegjate e cila nuk dorezohet lehte, pavarsisht sesa mund ta konsumoni ju. Ekran Retina HD rezistent ndaj sperkatjeve te ujit. Ju mund te kaloni limitet me kete smartphone.
iPhone 7 Plus i perdorur jo vetem cmimi i mire por dhe performance shume e mire.

Specifikat 

Permasat | 158.2*77.9*7.3mm
Pesha | 158g
Trup Gorilla Glass
Rezistent ndaj ujit me IP67
Karte Nano SIM
Ekrani | 45.5inch IPS LCD
OS | iOS 10.01 upgrade deri ne iOS 13.3
Chipset | Apple A10 Fusion
CPU | Quad Core 2.344GHz Twister
GPU | PowerVR Series7XT Plus
RAM | 3GB
ROM | 32GB
Kamera Duale | 12MP+12MP
iPhone 7 Plus Selfie | 7MP
Bateria | Li-Po 2900mAh
SKU: iphone 7 plus used black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat