Samsung Galaxy S7 Online i perdorur – 32GB- Black

Samsung
Gjendje:

S’ka stok


I sapo ardhur nga USA

Pa gervishtje

Cmim i arsyeshem

16,500L

S’ka stok

Samsung S7 32GB Black i Perdorur Grada A Bli Online

Samsung Galaxy S7 i perdorur Online – Size

Smartphone S7 i testuar plotesisht dhe ne gjendje mjaft te mire, pa gervishtje. Telefon grada A, i gatshem per perdorim afatgjate.
Funksionon me sistem operativ Android 6.0 (Marshmallow), upgradable to Android 8.0 (Oreo); TouchWiz UI. Telefoni mundesohet nga procesori Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose & 4×1.6 GHz Cortex-A53).  Funksionon me Chipset Samsung Exynos 8890 Octa (14 nm).  Memorje 4GB RAM dhe 32GB memorje e brendshme.
Smartphone Galaxy S7 ka nje ekran SUPER Amoled me rezolucion 1440*2560 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP me karakteristika si  Auto Flash, HDR etj.
Disponon nje bateri 3000mAh.

Specifikat | Samsung Galaxy S7  Size – Online i perdorur

Permasat | 142.2*69.6*7.9mm
Pesha | 152g
Trup Gorilla Glass 4
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.1inch Super Amoled
OS | Android 6.0 (Marshmallow), upgradable to Android 8.0 (Oreo); TouchWiz UI
Chipset | Exynos 8890 Octa (14 nm)
CPU | Octa-core (4×2.3 GHz Mongoose & 4×1.6 GHz Cortex-A53)
GPU |Mali-T880 MP12
RAM | 4GB
ROM | 32GB
Kamera | 12MP
Selfie | 5MP
Bateria | Li-Ion 36000mAh
Porosi online ne Ibuy.al | Samsung Galaxy S7

 

SKU: samsung S7 used Black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat