Xiaomi MI 5S 3GB 32GB – SmartPhone Best Price Shitje Online

Xiaomi

SPECIFIKAT

Brandi: Xiaomi

Modeli: MI 5S

Rrjeti: 4G

Ekrani: 5.15 inch

Rezolucioni: 1080 x 1920 pixel (FHD)

CPU: Quad-core (2×2.15 GHz Kryo & 2×1.6 GHz Kryo)

Xiaomi me Sistem Operativ: Android 6.0 (Marshmallow), Upgradable to 7.0 (Nougat); MIUI 10

Memoria: RAM: 3GB – ROM: 32GB

Me 2 Kamera

Kamera e pasme: 12 MegaPixel,  LED flash, HD, Panorama

Kamera e perparme: 4 MegaPixel (Selfie)

Dimensionet: 70.3 mm x 145.6 mm x 8.3 mm

Pesha: 145 g

19,900L

Xiaomi MI 5S 3GB 32GB – SmartPhone Best Price Shitje Online

Xiaomi MI 5S 3GB 32GB – SmartPhone Best Price Shitje Online

Prodhuar nga kompania gjigande Xiaomi ne shtator 2016

Me sistem operativ Android 7.0 Nougat

Dizanj modern dhe inovativ, i lehte per tu mbajtur ne dore dhe i projektuar qe te mos rreshqase

Permasa perfekte: 70.3 mm x 145.6 mm x 8.3 mm (gjeresia x lartesia x thellesi) per nje peshe neto prej 145 g. Struktura e Xiaomi MI 5S eshte e perbere nga nje mori elementesh qe përfshijne metal, plastike etJ

Ekrani 5.15 inch punon me teknologjine LCD IPS per te treguar te gjitha fotot, lojerat video dhe ofron nje rezolucion prej 1080 x 1920px (FHD) per diagonalen  5.15 inch. Ky ekran ka keto karakteristika: raporti i kontrastit 1500: 1, raporti i kontrastit 650: 1, njoftime te udhehequra me ngjyra, njoftime te drejtuara, multi-prekje etj

Funksionon me nje procesor Qualcomm Snapdragon 821 2.15GHz dhe me nje tufe te dyfishte Kryo 2 × 2.15GHz + 2 × 1.6GHz Quad-Core me nje shpejtesi oresh 2.15 GHz. Perfshin nje procesor arkitekture 64 Bit

I pajisur kartelen grafike Adreno 530 624 MHz

Kamera e pasme eshte 12 Megapixel dhe me nje lente me  hapje modeli F / 2.0 Sony IMX378 Exmor RS model dhe tip CMOS BSI 2 me blic LED te dyfishte

Kamera suporton:  Video 4K, fokus automatik te vazhdueshem, stabilizim dixhital i imazhit, zmadhim dixhital, zbulim i fytyres, opsioni HDR, rregullime ISO, modaliteti MAKRO, fokus manual

SKU: H-XIAOMI-MI5S Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat