Samsung Galaxy S7 Edge 2017 i perdorur – Grada A – 32 GB Grey

Samsung

I Pa gervishtur

I sapo ardhur nga USA

Super cmim

19,900L

Samsung S7 Edge 32 GB Grey i Perdorur

Samsung Galaxy S7 Edge 2017 i Perdorur – Full Information

Smartphone S7 edge i testuar plotesisht dhe ne gjendje mjaft te mire, pa gervishtje. Telefon grada A, i gatshem per perdorim afatgjate.
Funksionon me sistem operativ Android 6.0 (Marshmallow), upgradable to Android 8.0 (Oreo); TouchWiz UI. Telefoni mundesohet nga procesori Quad-core (2×2.15 GHz Kryo & 2×1.6 GHz Kryo) – G9350.  Funksionon me Chipset Samsung Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 (14 nm) – G9350.  Memorje 4GB RAM dhe 32GB memorje e brendshme.
Smartphone Samsung Galaxy S7 Edge i perdorur ka nje ekran SUPER Amoled me rezolucion 1440*2560 pixel.
Ne pjesen e parme do te merrni nje kamera selfie 5MP.
Ne pjesen e pasme ka nje aparat fotografik 12MP me karakteristika si  Auto Flash, detektim i fytyres, HDR etj.
Disponon nje bateri 3600mAh.

Specifikat | Samsung Galaxy S7 Edge 2017 | Information

Permasat | 150.9*72.6*7.7mm
Pesha | 157g
Trup Gorilla Glass 4
Karte Nano SIM
Ekrani | 5.5inch Super Amoled
OS | Android 6.0 (Marshmallow), upgradable to Android 8.0 (Oreo); TouchWiz UI
Chipset | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 (14 nm) – G9350
CPU | Quad-core (2×2.15 GHz Kryo & 2×1.6 GHz Kryo) – G9350
GPU |Adreno 530 – G9350
RAM | 4GB
ROM | 32GB
Galaxy s7 Edge Kamera | 12MP
Selfie | 5MP

Bateria | Li-Ion 3600mAh

SKU: samsung S7 Edge used grey Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

color

Snarkitecture, Spacegrey

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat