iPhone 7 i perdorur – 32GB Black – Grade A

Apple

Ngjyra e zeze

I testuar

Cilesi

Super cmim

23,900L

iPhone7 i perdorur – 32Gb Black

iPhone 7 i perdorur ne gjendje shume te mire pa gervishtje ne shitje online ne iBuy.al

Smartphone me ekran elegant Retina HD. Trup rezistente ndaj goditjeve dhe i papershkueshem nga uji. Nje smartphone ndryshe nga konkurentet e tij. Ne gjendje te shkelqyer dhe pa asnje gervishtje te konsiderueshme.
Pasardhes i iPhone 6s, si i tille sjelle nje mori permiresimesh ne funksionet e tij kryesore. Mund te permendim projektimin, performancen dhe eksperiencen e mrekullueshme.
Forma dhe madhesia e pergjithshme e telefonit jane te pandryshuara, ngjyra e tyre ka opsione te reja.
Kamera e rafinuar 12MP me stabilizator optik te imazhit, lente me hapje me te gjere F1.8 dhe blic LED te TrueTone. Blici mundeson nje performance me te mire ne ambjente me ndricim te ulet.
Jetegjatesia e baterise eshte permiresuar. Nuk do te gjendeni ne asnje moment pa pranine e tij. Shoqeruesi juaj ne rutinen e perditshme. Efikasitet energjie i larte.

Specifikat | iPhone 7 i perdorur

Permasat | 138*67.1*7.1mm
Pesha | 138g
Trup Gorilla Glass
Rezistent ndaj ujit me IP67
Karte Nano SIM
Ekrani | 4.7inch IPS LCD
OS | iOS 10.01 upgrade deri ne iOS 13.3
Chipset | Apple A10 Fusion
CPU | Quad Core 2.344GHz Twister
GPU | PowerVR Series7XT Plus
RAM | 2GB
ROM | 32GB
Kamera | 12MP
iPhone 7 i perdorur Selfie | 7MP
Bateria | Li-Po 1960mAh
SKU: iphone 7 used black 32GB Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat