,

Kufje me Bluetooth JBL TUNE 700BT

JBL

9,000L

KUFJE ME BLUETOOTH JBL

Dizajni i lehte ofron rehati maksimale ne perdorim. Ato mund te palosen ne nje forme kompakte per t’iu pershtatur cdo aventure.

Merr telefonata dhe menaxho tingullin pa duar fale butonave ne kufje qe aktivizon gjithashtu “Asistentet zanore” per ndihme ne levizje.

Me tingullin e fuqishem JBL Pure Bass, kufjet JBL TUNE 700BT luajne tinguj te qarte me vale.

Duke lejuar lidhjen me dy pajisje Bluetooth njekohesisht, siguron qe te mos humbisni asnje telefonate ne telefonin tuaj gjate transmetimit te videove ne tablet.

Shijoni ato gjate gjithe dites fale jetegjatesise se baterise deri ne 27 ore ose zgjasni argetimin me kabllon aux.

Specifikat :

-Jetegjatesia e baterise 27ore

-Lidhje me shume pajisje

-Dizajn i lehte dhe i palosshem

-JBL Pure Bass Sound

-Thirrje pa duar dhe asistente zanore


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232303 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kufje

brands

JBL

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat