Mirascreen G2 – Wireless display Dongle – Black

Te ndryshme

1,990L

MIRASCREEN G2 – WIRELESS DISPLAY DONGLE

Mirascreen G2 – Lidhni Smartphone me Tv

Mjaftojne vetem 3 hapa per te shijuar cdo gje qe telefoni juaj perfshine ne nje ekran me te madh. Video HD 1080P dhe tingull me cilesi te larte. Nje menyre e perkryer dhe pa kabllo te ngaterrueshem per te shijuar pamje vizive me te qarte dhe audio te paster. Shijoni filma, luani lojera krijoni kinemane tuaj ekskluzive.
Specifikat
WiFi | 2.4GHz
Distanca e transmetimit Mirascreen | 10 metra
Rezolucioni | 1920×1080
Sistemi Operativ | Linux
Shpejtesia e CPU | 600MHz
RAM | DDR3 128Mb
Formati i Videos | AVI, DIVX, MKV, DAT, VOB, MPG, MPEG, MOV, MP4, RM, RMVB, WMV
Formati i Figures | JPEG, BMP
Formati audio | MP1 / 2 / 3, WMA, OGG, WAV, AAC

Perdorimi

  1. Vendosni pajisjen Mirascreen G2 ne porten HDMi te TV tuaj.
  2. Vendoseni pajisjen ne prize dhe me pas shtypni butonin e ndezjes.
  3. Lidheni pajisjen me smartphone ose tableten tuaj nepermjet Smart View ose shkarkoni programin Screen Mirroring.
SKU: mirascreen-g2 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

WiFi Dongle

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat