, ,

Depilator 4IN1 – Makine rroje per femra – Pink

gemei

4 funksione ne nje pajisje te vetme

Permasa te vogla, nuk ze hapesire

E lehte per tu pastruar

E shpejte

1,390L

Makine rroje per femra Gemei GM 3074

Depilator Gemei – Makine rroje per femra

Komplet i personalizuar per heqjen e qimeve te padeshiruara nga trupi juaj. Me 4 koka te ndryshme, rroje, trupi, vetullash, hundesh, prerese per mjekren dhe bikini. Me lehtesi mund te pastroje qimet e fytyren dhe te trupit pa shkaktuar irritime te tyre. E bute dhe e rehatshme ne perdorim. Perdoreni ate ne tualet kur trupi juaj eshte me shkume, por kujdesuni qe ajo mos te bjere ne kontakt me ujin.

Depilator i sigurte ne perdorim, dhe ofron efikasitet ne operimin e saj. Ndiqni konturet natyrale te lekures per te pasur nje lekure te qete dhe te persosur. Vetullat tuaja do te duken perfekte nderkohe qe metoda e heqjes se tyre eshte shume here me e lehte dhe me pak e dhimbshme krahasuar me metodat e tjera.

Karakteristika | Depilator Gemei

  • Pajisje depilimi per femra GM 3074 Gemei 4 funksione  ne 1 produkt
  • E projektuar per heqjen e qimeve te trupit-bikini, sqetulla, kembe
  • Heq vetullat dhe i jep formen qe ju deshironi
  • Heq mustaqet duke e bere lekuren te bute si bebe
  • Heq qimet ne pjesen e hundes
  • E pajisur nga 4 koka te levizshme celiku.
  • Mbron lekuren dhe e ben ate te bute dhe te bukur

Produkte Online ne Ibuy.al 

SKU: L304-pajisje depilimi-GM 3074 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat