,

Kreher pjaster elektrik per drejtimin e flokeve – Sokany

Sokany

Ekrani LCD tregon temperaturen

Rezistente ndaj nxehtesise

Pastrohet lehte

Floke te bute si mendafshi

Super cmim

2,200L

Kreher per floket Sokany RF-608-A

Kreher pjaster elektrik per drejtimin e flokeve – Sokany

Ndersa jeni duke harxhuar kohe me pajisje te tjera drejtuese per floket, ky kreher flokesh mund te shkurtoje kohen e drejtimit te tyre ne gjysme ose me shume. Fale dhembezave te tij mund te rregulloje shume fije floku njekojesisht. Me ngrohtesine e cila tranmsetohet ne dhembezat e tij ajo rrit zonen e kontaktit me floket tuaj per te arritur qellimin e saj. Ju mund ta afroni maksimalisht prane kokes dhe te mos ndjeni asgje sepse korniza e saj krijon zone  te sigurte midis berthames se ngrohjes dhe siperfaqjes.

Krijoni pamjen tuaj me floke te shendetshem te drejte dhe me volum. Kapja plotesisht e flokeve nga rrenjet deri ne skaje sigurohet qe floku te jete i rregulluar per te arritur nje pamje te pergjithshme natyrale.
Eshte ideal per stilimine  flokeve tuaj jo vetem gjate festave qe ju mund te keni, por gjithashtu dhe per mengjeset e shpejta kur ju nuk keni kohe per tu kujdesur 100% per pamjen tuaj.

Karakteristika | Kreher Pjaster

  • Kreher Elektrik per drejtimin e flokeve
  • Drejton floket pa i demtuar
  • Me copeza qeramike
  • Per te gjitha llojet e flokeve
  • Lehtesisht i perdorshem
  • I jep flokeve shkelqim dhe pamje terheqese
  • Nxehet ne 2 minuta

    Shitje online ne Ibuy.al

SKU: L229-sokany-RF608A Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Kreher per drejtimin e flokeve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat