,

Maske Kolagjeni Per Syte ne 4 versione – Eye Mask Online


MASKE KOLAGJENI PER SYTE – EYE MASK

KARAKTERISTIKA

Eleminon qeskat dhe njollat e zeza poshte syve

I jep bardhesi dhe shkelqim zones poshte syve

Zbeh dhe eleminon rrudhat poshte syve

E gomuar

Vjen ne 4 versione – Black, Rose, Crystal, Gold

6gr Bustina

200L

Maske Kolagjeni Per Syte ne 4 versione – Eye Mask Online

Maske Kolagjeni Per Syte ne 4 versione – Eye Mask Online

  • E pasur me kolagjen natyral qe lufton proceset e plakjes ne te gjitha frontet
  • Formon nje rrjete fibrash ne shtresat e thella te lekures dhe vepron si nje barriere mbrojtese ndaj renies se lekures
  • Eleminon qeskat dhe njollat e zeza poshte syve
  • I jep bardhesi dhe shkelqim zones poshte syve
  • Zbeh dhe eleminon rrudhat poshte syve
SKU: M-maske kolagjeni per syte-4 versione Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black, Crystal, Gold, Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat