,

Set per Thonjte Alizz – Professional Manicure Set Online

Alizz

SET PROFESIONAL PER THONJTE

Brand-i: Alizz

Modeli: HC-383

Lloji: Set elektrik

Pesha e produktit: 0.5 kg

Madhesia e produktit: 23 x 21 cm

Kutia permban:

1- 7 koka te ndryshme per punimin dhe stilimin e thoit

2- Karikuesin e pajisjes

3- Manualin e perdorimit

2,190L

Set per Thonjte Alizz – Professional Manicure Set Online

Set per Thonjte Alizz – Professional Manicure Set Online

7 koka te ndryshme, 7 funksione te ndryshme: Pastron pjeset me delikate te lekures se thonjve, heq kutikulat dhe krijon lehtesisht modele nga me te ndryshmet

Pajisja Alizz e modelit HC-383 eleminon cdo te mete dhe defekt ne thonj

Pastron dhe lemon thonjte ne thellesi

Nderton thonj te bukur dhe te punuar mire qe ne fazat e para te punes

Kursen kohe dhe perpjekje

Efikase ne perdorim

Ideale per estetistet e thonjeve por edhe per perdorim vetjak

Shpejtesi e larte rotacioni

Me baze karikimi

SKU: GI-HC383 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Alizz

LLoji

Dark Brown

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat