,

Kufje per muzike Jbl Tune 760NC

JBL

10,500L

KUFJE PER MUZIKE JBL 760NC

Keto kufje Bluetooth riprodhojne tingull te qarte me anulim te zhurmave te jashtme, duke nxjerre bas te thelle dhe te fuqishem.

Fale Fast Pair te aktivizuar nga Google, JBL Tune 760NC lidhen menjehere me pajisjen tuaj Android.

Tune 760NC mund te lidhet me dy pajisje Bluetooth njekohesisht, ne menyre qe te mos humbisni kurre nje telefonate ne telefonin tuaj ndersa shikoni nje video ne tablet.

Specifikat :

-Modeli Tune 760

-Jetegjatesia e baterise 50 ore

-Google Fast Pair

-Koha e rimbushjes 2 ore

-Kufje origjinale JBL


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232300 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
LLoji

Kufje

brands

JBL

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat