,

Mini Ngrohese Portative murale – Wonder Warm – Blerje online

As Seen on TV

1,790L

MINI NGROHESE PORTATIVE – WONDER WARM

Mini Ngrohese Portative Murale – Wonder Warm

Ngrohes i vogel mural, njesia e tij kompakte e ben ngrohesin te mbuloje dhe siperfaqe te konsiderueshme te nje dhome normale. Ai pershtatet ne cdo prize muri me nje prize Three Prong Plug e cila rrotullohet 180 grade per t’ju kursyer hapesire.
Eshte ideale per cdo dhome ne shtepi, perfshire dhe bodrumet e ftohta. Mund ta perdorni ne garazhe ose ne dhomen e zhveshjes ne palester etj.
Ngrohese e fuqishme , e zgjuar dhe e sigurt me fuqi ngrohje deri ne 400 Watt. Me 3 cilesime shpejtesie mund te kombinoni temperaturen si ju pershtatet me se miri.

Termometer dixhital qe rregullon nga 60 deri ne 90 grade nje kohemates te programueshem 12 oresh me nje mbyllje automatike.
Me element ngrohje qeramike te sigurte. Eshte mjaft kompakte per t’u marre kudo, ne varesi te dhomes ku ju do te qendroni.

Karakteristika | Ngrohese Murale | Wonder Warm 

  • Ngrohese portative Dhome.
  • Pajisje me 400 Watt fuqi.
  • Vendoset direkt ne prizen ne mur.
  • Drite LED automatike.
  • Ngroh siperfaqe deri ne 25 metra katrore.
  • E shpejte dhe ngrohje e lehte.
  • Shpejtesi ngrohje e larte dhe e ulet.

    Produkte online ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L389-WONDER-WARM Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat