,

Pllake Gatimi me 2 Vatra – Royal Master – Double Burner

Royal Master

4,490L

PLLAKE GATIMI ME 2 VATRA – ROYAL MASTER

Pllake Gatimi me 2 Vatra – Pianur

Pianure gatimi per me teper prakticitet ne kuzhinen tuaj. E lehte per tu perdorur dhe per fillestaret ne kuzhine. Mund ta poziciononi kudo ne kuzhine mjafton qe te ket nje prize ku te marre rryme elektrike. 
Pllake Gatimi me 2 vatra praktike per perdorim te perditshem. Fuqi deri ne 1500 Watt ju jep mundesine e gatimit shpejt dhe duke kursyer energji pasi pllakat ruajne nxehtesine e tyre pasi fiken.  Kontrolli i temperatures realizohet me ane te termostates per secilen pllake. Me nje dizajn kompakt dhe i lehte ne perdorim. e pajisur  me butona me akses te drejtperdrejte ne menyre qe ta kontrolloni lehte dhe shpejte. Mjafton te poziciononi mbi pllake enen tuaj te gatimit, zgjidhni temperaturen dhe nivelin e fuqise se kerkuar. Fale siperfaqes se saj nese ndodhin incidente si derdhja e gatimeve ju mund ta pastroni ne moment lehtesisht pa lejuar qe lengu te thahet mbi te. Temperatura e saj ju lejon pastrimin te kollajshem. 
 
Specifikimet | Pllake gatimi | Pianur
 
Tensioni | 220-240V 50/60Hz
Output | 1000W+1500W
Pjate me trashesi | 155+158mm
Panel Celiku i pandryshkshem 
Kontroll i termostates.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: GI-AT-5854 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Royal Master

LLoji

Pjanure

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat