,

Sandwich Maker Sokany | Tostier ne shitje online

Sokany

Ideale per mengjesin e femijeve tuaj

Super cmim

Aksesori me i mire per kuzhinen dhe gatimet e shpejta dhe te shijshme

1,900L

Tostier AK-CO21 Sokany – Sandwich Maker

Tostier Sokany – Sandwich maker ne Ibuy.al

Tostier i pershtatshem, i shpejte dhe i lehte per t’u perdorur. Nje mori gatimesh qe mund te pergatisni ne kete toster. Eksperimentoni me mbushje te ndryshme per sanduicin tuaj te thekur ne menyre te persosur.Skare e vogel per perimet, kebab dhe ushqime te shumellojshme te shendeteshme. Pergatisni pancakes dhe embelsira te ndryshme duke i shoqeruar me fruta, recel, krem karamel etj.

Sandwich maker me dizajn elegant te cilin ju mund ta poziciononi horizontalisht ose vertikalisht per te kursyer me teper hapesire ne kuzhinen tuaj. Ngjyra e saj e vecante kombinohet me cdo kuzhine. Doreza te forta te pajisura me kapese per te siguruar mbylljen e saj te plote gjate pjekjes se ushqimit. Drita me termostat te cilat njoftojne se kur ushqimi juaj eshte gati. Bazament i qendrueshme dhe i parreshqitshem.
Me pllaka qe nuk ngjisin ky toster ofron pjekje te njetrajteshme per ushqimet tuaja. Gjithashtu nuk lejon djegjen e tyre.

Karakteristika

  • Sanwich maker, pergatisni vete tostin dhe sandwich-in tuaj te preferuar ne vetem pak minuta
  • Pastrohet lehte
  • Nuk ze hapsire ne kuzhine
  • Kompakt
  • Material jo ngjites
  • Me termostat
  • Tostier i cili mundeson nje mengjes te shpejte dhe te shijshem
SKU: L226-sokany-AK-CO21 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat